İki büyük insan, Prof Dr H. Güntekin Köksal ve rahmetli Ecz. Bestekar A. Pınar Köksal, aşıladıkları kültür ve eğitim ile şirketlerimizin vizyon, misyon, ilke ve değerlerini tüm yönleriyle bana öğrettiler ve özümsememde yardımcı oldular. Dürüstlük ve her türlü paylaşım şirketlerimizin geçmişten bugüne gelen en önemli değerleri, yapı taşları olmuştur. Hedefimiz her zaman çalışkan, dürüst, adil ve geçmişe saygı çerçevesinde yenilikçi olmaktır.
45 yıl önce başlayan hikayemiz bugün dinamik Yönetim ve ekibimizle aynı heyecanla sürüyor. Büyük bir coşkuyla yeni projeleri, yeni toprakları ve yöreleri, yeni kültürleri takip etmekteyiz. Bugüne kadar hep büyüyerek gelen şirketimiz yine büyüyerek yoluna devam edecek ve büyüdükçe çevresine sağladığı katkıları artıracaktır. Başta kurucularımız olmak üzere, ailem, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarım, iş ortaklarımız ve çalıştığımız bölgelerin misafirperver halklarına yürekten teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
Bugün ben de şirketlerimizin geçmişinde olduğu gibi geleceğe aynı heyecan, cesaret, ihtimam ve özveri ile bakıyor ve grubumuzla gurur duyuyorum.
Hep beraber nice başarılara…

 

Ayşe Köksal Çetin
Pet Holding A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı