Toplumun gelişmesinin sadece ekonomik değil, aynı zamanda sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerinin artmasıyla mümkün olduğu inancıdayız. Bu nedenle, Pet Holding olarak kurulduğumuz günden bu yana, farklı dallardaki kültür sanat etkinliklerine değer ve destek vermekteyiz.

Bursa Türk-Japon Dostluk Konseri: 10 Mart 2017

Pet Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Köksal'ın besteleri Şef Ender Sakpınar eşliğinde Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO) tarafından icra edildi. Pet Holding’in katkılarıyla gerçekleşen konserin solistleri tenor Hakan Aysev, soprano Feryal Türkoğlu, koto sanatçısı Atsuko Suetomi ve kanun sanatçısı Halil Altınköprü’ydü. Konsere, Pet Holding yöneticileri Zeynep K. Yaykıran, Ali Ak ve Cüneyt Şapcıoğlu da katıldı.

.

İtalyan şef ve Emre Yavuz Eskişehir’e konuk oluyor: 6 Ocak Cuma 2017

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın 6 Ocak Cuma günü gerçekleşecek konserinde konuk orkestra şefi Alfredo Sorichetti ve konuk solist piyano sanatçısı Emre Yavuz sahne alacak. Alfredo Sorichetti,  geçtiğimiz yıldan itibaren, Euro Sinfonietta Wien Orkestrası Müzik Direktörlüğü görevini yürütürken, konuk solist Emre Yavuz 2016’da  son dört yıldır birincilik ödülünün verilmediği Panmusica Austria Uluslararası Müzik Yarışması’nda hem birincilik ödülüne hem de en iyi Schubert yorumcusu özel ödülüne değer görüldü. Konser Pet Holding’in katkılarıyla gerçekleşecek.

 


Sedef Yavuzalp “Tarihte Mozaik Yolculuğu” Resim Sergisi: 30 Kasım-30 Aralık 2016

Pet Holding, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Türkiye Cumhuriyeti Kampala Büyükelçisi Sedef Yavuzalp’in “Tarihte Mozaik Yolcuğu” adlı kişisel sergisine ev sahipliği yaptı. Üniversite öğrencileri yararına yapılan sergi, Pet Holding binasındaki KEV Sanat Galerisi’nde 30 Kasım-30 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti.

 


Ödüllü Orkestra Şefi Jan Lathan-Koenig Türkiye’de: 14 Ekim 2016

Pet Holding’in katkıları ile ünlü orkestra şefleri Türkiye’ye gelmeye devam ediyor. İngiliz Orkestra Şefi Jan Lathan-Koenig Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın 14 Ekim Cuma günü gerçekleşecek konserini yönetecek. Konser, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda saat 20:00’de başlayacak. Jan Lathan-Koenig 2011 yılından bu yana Moskova’da bulunan Novaya Operası’nın müzik direktörlüğünü yürütüyor. Ünlü şef 2014 Rus Golden Mask Festival’da  “En İyi Orkestra Şefi” ödülüne layık görülmüştü.

 


Adana Türk-Japon Dostluk Konseri: 25 Mart 2016

Pet Holding Yön. Kur. Bşk. Yrd. Pınar Köksal’ın çok sesli Türk müziği senfonik eserleri Şef Ender Sakpınar yönetiminde Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası tarafından icra edildi. Adana Büyükşehir Belediyesi Konser Salonundaki Türk – Japon Dostluk Konseri’nde, Tenor Hakan Aysev ile Soprano Feryal Türkoğlu’nun seslendirdiği çok sesli Türk Sanat Müziği eserleri büyük beğeni topladı. Gecede Japon koto sanatçısı Atsuko Suetomi’nin kanun üstadı Göksel Baktagir’le birlikte icra ettikleri Pınar Köksal’ın ‘Esinti’ adlı eseri ayakta alkışlandı.

.

 

 

Çanakkale Şehitlerini Anma Konseri: 18 Mart 2016

İstanbul Fulya Sanat Merkezi’nde gerçekleşen Çanakkale Şehitlerini Anma Konseri, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası tarafından Şef Ender Sakpınar yönetiminde seslendirildi. Programda Pet Holding Yön. Kur. Bşk Yrd. Pınar Köksal’ın yedi tane eseri yer aldı. Konserin finalinde sanatçılar tarafından sahneye davet edilen Köksal, ‘Atatürk Marşı’nı sanatseverlerle birlikte hep bir ağızdan söyledi.

 


 

 

 

Ünlü orkestra şefleri Türkiye’de: Ocak-Mart-Nisan 2016

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nı Ocak ve Mart ayları içinde yönetmek üzere Türkiye’ye davet edilen orkestra şefleri Pet Holding’in katkıları ile Eskişehirli müzikseverlerle buluşuyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın 15-16 Ocak tarihli konserlerini  Miroslav Jacek Blaszczyk, 11 Mart tarihli konserlerini Roberto Gianola yönetiyor.

 


SAKÜDER’den ödül: Ocak 2016

SAKÜDER (Sanat ve Sanatkarlar Topluluğu Kültür Derneği), sanata ve kültüre verdiği katkılardan dolayı Pet Holding Yönetim Kurulu Başkan Yrd. ve Besteci Pınar Köksal’ı “Onur Ödülü” ‘ne layık gördü. Çağdaş Sanatlar Kültür Merkezi’nde  yapılan törende ödülünü alan Pınar Köksal, “Böyle özel ve güzel bir gecede onur ödülü almış olmaktan çok mutluyum ve gurur duyuyorum. Ben de müziğe gönül vermiş bir iş kadını olarak zaten bu duyguların o kadar içinde yaşıyorum ki, çok heyecan duyuyorum. Sanatın insanları ve ülkeleri birbirine bağlayan en önemli evrensel dil ve güç olduğuna inanıyorum” dedi. Törende ayrıca, Türk Tarih Profesörü Prof. Dr. İlber Ortaylı, CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu da  SAKÜDER’den “Onur Ödülü” aldı.

Türk Dünyası Konserler Dizisi “Mahnıdan Şarkıya” Ankara Konseri: 19 Kasım 2015

Türk Dünyası Konserler Dizisi “Mahnıdan Şarkıya” Bakü’den sonra Ankara’da gerçekleşti. Arı Stüdyosu'nda yapılan program TRT Avaz TV kanalından canlı yayınlanırken, Pet Holding Yön. Kur. Bşk. Yrd. Eczacı Bestekar Pınar Köksal’ın Azeri Şair Mehmet Araz'ın şiirinden bestelediği hicaz şarkısı "O Gözlere Bakmaram" Elif Güreşçi tarafından seslendirildi.

 


Pınar Köksal’ın bestesi Atatürk’ü anma gecesinde seslendirildi: 10 Kasım 2015


Pet Holding Yön. Kur. Bşk. Yrd. Eczacı Bestekar Pınar Köksal’ın “Atatürk” adlı bestesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 77. yıldönümünde gerçekleştirilen anma konserinde seslendirildi. Adana’daki konserde Köksal’ın bestesi, tenor Hakan Aysev, soprano Banu Karaca ve Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası tarafından konuklara sunuldu.

 

Türk Dünyası Konserler Dizisi “Mahnıdan Şarkıya” Bakü Konseri: 16 Ekim 2015

ILESAM ( Türkiye İlim Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği ) tarafından hayata geçirilen Türk Dünyası Konserler Dizisi “Mahnıdan Şarkıya”, Azerbaycan’ın başkenti Bakü'de yapıldı. Programda, Pet Holding Yön. Kur. Bşk. Yrd. Eczacı Bestekar Pınar Köksal’ın Azeri Şair Mehmet Araz'ın şiirinden bestelediği hicaz şarkısı "O Gözlere Bakmaram" da yer aldı. Eser, Oya Ergün tarafından seslendirildi.

 

Engin Türker’den “Baba-Oğul / Küratör ve Sanatçısı”  adlı Sergi - Mayıs 2015

Sanatçı diplomat Engin Türker, 33. kişisel resim heykel sergisini  Ankara’da açtı. 28 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında Pet Holding Sanat Galerisi’nde izlenebilecek olan “Baba-Oğul / Küratör ve Sanatçısı” başlıklı sergi, Engin Türker’in 2014 yılında sonsuzluğa uğurlanan mimar küratör oğlu Kerem Türker’le birlikte yarattıkları düşlerin bir kesitini sunuyor. Bu özel sergi, Kerem Türker’in yaşamının son 10 yılında küratörlüğünü üstlendiği babasının çeşitli sergilerinden seçilmiş eserlerinden oluşuyor

   

17 yıl sonra Anıtkabir’de ilk konser: 19 Mayıs 2015

Pet Holding 41.yıl sanat etkinlikleri çerçevesinde “19 Mayıs Saat 19:00 Anıtkabir’de” konserine sponsor oldu. Anıtkabir Komutanlığı’nın koordinatörlüğünde askeriyle, siviliyle, halkın el ele verdiği gönüllü birliktelikte binler, Gençlik ve Spor Bayramını Atalarının huzurunda kutladı. Gecede, Pet Holding Yön. Kur. Bşk. Yrd. Pınar Köksal’ın Atatürk’ün 125.nci doğum günü anısına yazmış olduğu ‘Atatürk’ adlı eser ilk kez dinleyicilerle buluştu.  Türk Silahlı Kuvvetleri Armoni Mızıkası orkestrası eşliğinde opera sanatçısı Hakan Aysev ve soprano Feryal Türkoğlu Pınar Köksal’ın birçok bestesini de seslendirdi.

PINAR KÖKSAL BESTELERİ ADANA’DA 9 Ocak 2015

Pet Holding 41. Yıl kültür ve sanat etkinliklerine “Adana’nın Kurtuluş Yıldönümü Konseri” ne verdiği destekle merhaba dedi. Etkinlik, Pet Holding Yön. Kur. Bşk. Yrd. Pınar Köksal’ın doğduğu yer Adana’da gerçekleşirken, gecede Köksal’ın besteleri Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ve usta sanatçılar tarafından seslendirildi.

Pet Holding’in de katkılarıyla gerçekleşen konser kapsamında, ünlü tenor Hakan Aysev, soprano Feryal Türkoğlu, kanun sanatçısı Göksel Baktagir ve orkestra şefi Ender Sakpınar, Kültür Bakanlığı Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde bestekar kimliğiyle de bilinen Pet Holding Yön. Kur. Bşk. Yrd. Pınar Köksal'ın eserlerini seslendirdi. Geceye bestelerin sahibi Köksal da katıldı. Adana Sheraton Otel’in balo salonunda gerçekleşen konsere ilgi oldukça yoğun olurken, bazı izleyiciler yer bulamadıkları için etkinliği ayakta izlemek zorunda kaldı.

FİNAL ŞARKISI ALKIŞLAR EŞLİĞİNDE

Yaklaşık bir buçuk saat süren konserin finalinde ise Pınar Köksal sahneye çıktı. 94’ü TRT repertuarında olmak üzere toplamda 120’ye yakın bestesi olan Köksal, hayranlarına kısa bir konuşma yaparken, “Geçen yıl Eskişehir’de ilk seslendirmesini gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı projenin ülkemizin farklı yörelerindeki sanatseverlere ulaşabilmesi ve genç bestecilerin benzer doğrultudaki çalışmalarına örnek teşkil etmesi önemlidir. Ankara’da yaşamakla birlikte Aile kökeni olarak Adanalıyım. Ayrıca şefimiz Ender Sakpınar ve tenor Hakan Aysev’in de aslen Adanalı olmaları ayrı bir anlam katıyor” dedi. Köksal, konuşmasının ardından usta sanatçılarla birlikte “ Öp Beni” adlı eserini alkışlar eşliğinde seslendirdi.

"Öp Beni" Youtube videoyu izlemek için tıklayınız.

Pet Holding, 40. Yıl Kültür ve Sanat aktiviteleri çerçevesinde Türk-Japon Vakfı tarafından organize edilen ve Türkiye ve Japonya diplomatik ilişkilerinin başlangıcının 90. Yıl dönümü konser etkinliğine sponsor oldu.
Ekim 2014
21 Ekim 2014 tarihinde İstanbul İş Sanat’ta gerçekleşen “Türk-Japon Dostluk Konseri” yaklaşık bin kadar seyirciye ulaştı. Açılış konuşmalarını Prof. Dr. Cafer Tayyar Sadıklar ve Japonya Büyükelçisi Yutaka Yokoi’nin yaptığı gecede, Türkiye’nin kanun virtüözü Göksel Baktagir ile Japonya’nın dünyaca meşhur koto sanatçısı Atsuko Suetomi dinleyicilere muhteşem bir müzik şöleni yarattı. İki sanatçı Türk ve Japon eserlerini enstrümanlarıyla beraber çalarak çok farklı ve hoş bir konsere imza attılar. Neyzen Eyüp Hamiş’in de misafir sanatçı olarak katıldığı konserde Pet Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Köksal’ın “Esinti” adlı bestesi de seslendirildi.

Gecenin ikinci yarısında Türkiye’nin en iyi piyanistlerinden Gülsin Onay harika bir mini konser verdi.

Pet Holding olarak bu geceye katkı sağlamış olabilmekten çok büyük mutluluk duyuyor, Türk-Japon dostluğuna bir nebze de olsa katkı sağlayabilmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Konser videosunu izlemek için lütfen tıklayınız.

PICASSO: Doğduğu Evden Gravürler ve Seramikler 6 Mayıs-20 Temmuz 2014

CerModern, Pet Holding ana sponsorluğunda, 6 Mayıs – 20 Temmuz 2014 tarihleri arasında, Pablo Picasso’nun doğduğu evden, Málaga’daki Museo Casa Natal Koleksiyonu’ndan seçilen gravür, seramik ve kişisel eşyalarından oluşan "Picasso: Doğduğu evden Gravürler ve Seramikler"sergisini Ankara'lı sanatseverlerle buluşturuyor.“Premier Kayıtlar-Şölen Dikener ve Arkadaşları” CD'si Nisan 2014
Pet Holding in 40. Yıl kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında sponsor olduğu “Premier Kayıtlar-Şölen Dikener ve Arkadaşları” CD si piyasaya sürüldü.

40.Yıla Girerken 2013 Yılı Sanatsal ve Kültürel Faaliyetlerimiz

Türkiye 19. Uluslararası Petrol ve Doğal Gaz Kongre ve Sergisi, Mayıs 2013
15-17 Mayıs tarihleri arasında, JW Marriott Otelde gerçekleştirilecek olan “Türkiye 19. Uluslararası Petrol ve Doğal Gaz Kongre ve Sergisi” kapsamında düzenlenecek olan konser programı Petoil’in sponsorluğunda gerçekleştirilecektir. Pınar Köksal'ın destekleriyle Bestekâr Pınar Köksal’ın eserlerinin seslendirileceği konser programına kanun sanatçısı Göksel Baktagir müzik yönetmeni ve Hakan Aysev de yorumcu olarak katılacaklardır.
Recep Peker Tanıtkan 20. kişisel sergisi, Mayıs 2013
Mayıs ayında Pet Holding’in ve Pınar Köksal’ın katkılarıyla, fotoğrafçılık dalında 71 adet birincilik, 386 adet ikincilik ve üçüncülük ödülü alan gazeteci-fotoğraf sanatçısı Recep Peker Tanıtkan, Pet Holding Sergi Salonunda 20. kişisel sergisini açacaktır.

Ankara Meydan Sahnesi Tiyatro Nisan 2013
14 Nisan 2013, Pazar günü saat 15:00’te  Pet Holding çalışanları için Ankara Meydan Sahnesi Oyuncuları, “Eşeğin Gölgesi” adlı oyunu sahnelediler. Gösteri öncesi Yönetmen Mine Acar ve iki sanatçı Pınar Köksal’a özel bir plaket ve çiçek sundular. Oyun çok güzeldi.  Mine Acar’ın şahsında kendisine ve tüm oyuncuları gönülden tebrik ediyoruz!

Kadın Besteciler Konseri ,Nisan 2013

Bestekâr Pınar Köksal’ın katkılarıyla 10 Nisan 2013 tarihinde, Maltepe İbrahim Kaya Musiki Derneği tarafından Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezinde düzenlenecek olan " Kadın Besteciler Konseri” programında, ilk bölümde eski bestekârların, ikinci bölümde Bestekâr Pınar Köksal'ın eserleri seslendirilecektir.Program sonunda Konuk Sanatçı Hakan Aysev, Pınar Köksal Bestelerini seslendirecektir.

v

O DTÜ Sanat 14, Mart-Nisan 2013
Pet Holding 22 Mart - 21 Nisan tarihleri arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacak olan " ODTÜ Sanat 14 " Sanatsal Etkinliklerine Ana Sponsor olmuştur.

 

 

CSO Konseri, Mart 2013

Pet Holding, 29 Mart 2013 tarihinde Richard Wagner’in doğumunun 200. yılı nedeniyle CSO konser salonunda Şef Vakhtang Matchavariani yönetiminde Soprano Şule Köken ve Tenor Ünüşan Kuloğlu'nun yer aldığı konser programına sponsor olmuştur.

 

TYSD Resim Koleksiyonu ve Suluboya Ressamları Grubu Resim Sergisi, Şubat 2013

21 Şubat - 02 Mart 2013 tarihleri arasında Pet Holding Sergi Salonunda, Pet Holding ve Pınar Köksal'ın destekleriyle Türkiye Yardım Sevenler Derneğinin 85. Kuruluş Yıl Dönümü etkinlikleri çerçevesinde “ TYSD Resim Koleksiyonu ve Suluboya Ressamları Grubu Resim Sergisi" açılışı yapıldı. Açılış gününde Pet Holding Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Güntekin Köksal'ın açış konuşmasından sonra   Koto : Atsuko Suetomi   Kanun: Halil Altınköprü Konuk Sanatçı  : Faruk Demir'in katılımlarıyla bir mini konser programı gerçekleştirildi.

Antakya Medeniyetler Korosu, Şubat 2013
23 Şubat 2013, Cumartesi günü, yine Türkiye Yardım Sevenler Derneğinin 85. Kuruluş Yıl Dönümü etkinlikleri içerisinde yer alan “Antakya Medeniyetler Korosu”nun konser programı gerçekleştirildi. Konser programı öncesi koro sanatçıları, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Pınar Köksal’ı ziyaret ettiler, bu vesileyle sergiyi görme fırsatı buldular ve Pet Holding Sergi Salonunda tanışma ve buluşma partisi yapıldı.

Ankara Olgunlaşma Enstitüsü “Motiflerdeki Renkler” Nakış Sergisi 23 Kasım 2012
“Ankara Olgunlaşma Enstitüsü Nakış Atölyelerinin hazırladığı “Motiflerdeki Renkler” isimli Sanatsal Nakış Sergisi 23 Kasım 2012 tarihinde, Öğretmenler Gününe özel olarak Holdingimiz Sergi Salonunda açıldı.
Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü Ayşenur Usta ve Holdingimiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ecz. Bestekâr Pınar Köksal’ın ev sahipliğinde açılışı yapılan sergi Ankaralı sanatseverlerin tam beğenisini kazandı. Sergiye iş, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda tanıdık isim katıldı.
Serginin açılışını yapan Adalet eski Bakanı Prof. Dr. Hikmet Sami Türk, Öğretmenler Gününe özel olarak açılışı gerçekleştirilen serginin önemine ilişkin bir konuşma yaptı.”
Gaziantep Üniversitesi Kültür ve Sanat Günleri 16 Nisan 2012
16 Nisan 2012 tarihinde Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen ve “Kültür ve Sanat Günleri” kapsamında Pınar Köksal bestelerinden oluşan “Aşk Senfonisi” konseri gerçekleştirildi. Göksel Baktagir’in sanat yönetmenliğinde Hakan Aysev ve Umut Akyürek sanatseverlere unutulmaz bir sanat gecesi yaşattı.
CSO Konseri 31 Ocak 2012
38. Yıl Kültür ve Sanat Etkinlikleri çerçevesinde 22-23 Mart 2012 tarihlerinde Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası tarafından davet edilen Orkestra Şefi Danail Rachev ve Piyanist Angela Hewitt’in, Johannes Brahms ve Peter İlyiç Çaykovski'nin eserlerinin çalındığı konsere Pet Holding sponsor oldu.
Kadın ve Gençlik Platformu Derneği ve Pınar Köksal Konseri 30 Ocak 2012
Kadın ve Gençlik Platformu Derneği, Pınar Köksal’ın ev sahipliğinde üyelerine bir etkinlik hazırlandı ve bu etkinlikte Pınar Köksal’ın eserlerinden oluşan bir konser de yer aldı. Ege Üniversitesi Konservatuarı öğretim üyesi ve kanun sanatçısı Halil Altınköprü, Dr. Zafer Mutlu ve Türkiye’nin önemli seslerinden Faruk Demir Pınar Köksal’ın eserlerini seslendirerek Dernek üyelerine güzel anlar yaşattı.
Antalya Konseri 24 Nisan 2011
6. Antalya Türk Müziği Günleri programı kapsamında Ecz. Bestekâr Pınar Köksal’ın eserlerinden oluşan “Aşk Senfonisi” konseri kapanış konseri olacak icra edildi. Konsere Antalyalı müzikseverler yoğun ilgi gösterirken, ünlü tenor Hakan Aysev ve Umut Akyürek, Pınar Köksal şarkılarıyla sanatseverlere doyumsuz anlar yaşattı.
Kadın ve Gençlik Platformu Derneği Etkinliği ve Pınar Köksal Konseri -1 11 Haziran 2010
“Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sn. Pınar Köksal’ın ev sahipliğinde 11 Haziran 2010 tarihinde, Kadın ve Gençlik Platformu Derneği “Yaza müzik ve coşkuyla girelim!” parolasıyla bir etkinlik düzenledi. Düzenlenen etkinlikte hem Pınar Köksal’ın “Doğanın Coşkusu II” fotoğraf sergisini görmek hem de Pınar Köksal’ın sesi ve sazıyla kendi bestelerinden oluşan konser programını dinlemek üzere bir araya gelen dernek üyeleri keyifli saatler geçirdiler.
Kanun sanatçısı Halil Altınköprü’nün eşlik ettiği konser programında Faruk Demir de sahneye çıkarak sürpriz yaptı.”
Pınar Köksal’ın Objektifinden “Doğanın Coşkusu II” Fotoğraf Sergisi 25 Mayıs 2010
PET HOLDİNG 36.YILINI ÇEŞİTLİ KÜLTÜR-SANAT ETKİNLİKLERİYLE KUTLAMAYA DEVAM EDİYOR…
25 Mayıs 2010 tarihinde “Fotoğraf Sanatçısı Pınar Köksal’ın Gözüyle Doğanın Coşkusu II” sergisinin açılışı iş, sanat ve siyaset dünyasından davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Köksal Eğitim Vakfı Başkanı ve Pet Holding Bşk.Yrd. Ecz. Bestekar Pınar Köksal fotoğraf çalışmaları yanında beste çalışmalarını uzun yıllardır başarıyla sürdürmektedir.  Pet Holding’in kültür sanat etkinliklerinin tümü Köksal Eğitim Vakfı yararına yapılmaktadır. Bu serginin tüm gelirleri de Köksal Eğitim Vakfı’na bağışlanmıştır.
Bodrum Çocuk Parkı Açılışı 23 Nisan 2010
Prof. Dr. Güntekin Köksal adına Bodrum’da yaptırılan çocuk parkının açılışı, 23 Nisan 2010 tarihinde, ünlü tenor Hakan Aysev'in seslendirdiği Köksal eserlerinden oluşan bir konserle gerçekleştirildi.
Kuzey Irak Konseri 28 Eylül 2010
28 Eylül 2010 tarihinde, Kuzey Irak Erbil’de Pınar Köksal’ın “Aşk Senfonisi” albümünün ilk konser etkinliği düzenlenerek bir ilk gerçekleştirildi. Hakan Aysev ve Umut Akyürek düzenlemelerini Göksel Baktagir’in yaptığı Pınar Köksal eserlerini, Iraklı sanatseverlere büyük bir ustalıkla seslendirerek büyük alkış aldı. Gecede Pınar Köksal da eserlerini seslendirdi.
Boğaziçi Musiki Vakfı 18 Ocak 2010
18 Ocak 2010 tarihinde Şef Sözer Yaşmut yönetiminde Boğaziçi Musiki Vakfı tarafından düzenlenen konserde Bestekâr Pınar Köksal eserlerinden oluşan bir konser organize edildi.
Ayla Ertüzün Resim Sergisi 29 Mart 2009
29 Mart 2011 tarihinde, geliri Yardım Sevenler Derneği’ne bağışlanmak üzere Pet Holding Sergi Salonun'da gerçekleştirilen "Ayla Ertüzün Resim Sergisi"nde, Pınar Köksal’ın besteleri seslendirildi.
Gönül Akın Resim Sergisi 10 Subat 2009
Pet Holding merkez binası Sergi Salonu’nda 10 Şubat 2009 tarihinde Pet Holding 35. Yıl Kültür ve Sanat Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Gönül Akın Resim Sergisinin tüm geliri Köksal Eğitim Vakfı’na bağışlandı.
Ottoman Life Açılış Gecesi 18 Ağustos 2007
Bir Pet Holding kuruluşu olan Ottoman Life’ın kendi öz sermayesi ile gerçekleştirdiği “Konak Evleri” projesinin açılışında dünyaca ünlü gitarist Al Di Meola unutulmaz bir konserle Bodrum’lu sanatseverlere harika bir yaz akşamı yaşattı.